7.9
Takip Et

Bored to Death

Bored to Death, 2009-2011 yılları arasında HBO’da yayınlanan karamizah bir komedi dizisi. Amerikalı yazar Jonathan Ames‘in fikir babası olduğu ve aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı dizinin başrol karakterinin adı da Jonathan Ames’dir. Dizide Ames rolüyle Jason Schwartzman , George Christopher rolüyle Ted Danson  ve Ray Hueston rolüyle Hangoverdan tanıdığımız Zach Galifianakis yer alıyor.

Jonathan Ames ,ikinci romanını bir türlü yazamayan, gazetelere ve dergilere yazı yazarak geçimini sağlayan bir yazar. Uyuşturucu ve alkolede çok bağlı.Bu nedenle sevgilisi Suzanne tarafından terk edilince hayatında değişikliğe ve kahraman olma hissini tatmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyor.Bunun için internette bir siteye  ilan verip makul ücretler karşılığında lisanssız özel dedektiflik yapmaya başlıyor.

Ray Heston ,Jonathan’ın en yakın arkadaşı ve kendini kahraman olarak gösterdiği bir çizgi romanın yazarı. öÖzel hayatında yaşadığı sorunlarda ise Jonathan onun en büyük dert ortağı.

George Christopher ise Jonathan’ın çalıştığı dergide editör ve patronu.Jonathan’a uyuşturucu temin etmek için Jonathan’ı sürekli rahatsız ediyor.

Bored to Death

Bored to Death Bölümler

İzledikleri
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)