Blindspot

Blindspot, Martin Gero’nun yarattığı Amerikan gizem-drama-suç türündeki dizidir.NBC kanalında yayınlanan dizi 2.sezonuyla devam etmektedir.

Olay bir kadının bir anda kendisini bir çantanın içerisinde New York, Times Square meydanında bulmasıyla başlar. Çevredeki bir polisin çantayı fark etmesi bomba olduğu şüphelerini uyandırırken çantayı açınca içerisinden geçmişe dair hiç bir şey hatırlamayan ve tüm vücudunda gizemli dövmeler olan güzel bir kadın çıkar. FBI tüm araştırma ve testleri yapmış olsada gizemli kadının kim olduğu veya nereden geldiği bulamaz ancak dövmelerinden bir tanesinde FBI ajanı Kurt Weller’ın ismi yer almaktadır ve bazı dövmeler yaşanacak olaylar hakkında gelecekten bilgiler, bazılarıda gizemli kızın geçmişiyle ilgili ipuçları vermektedir. Güzel oyuncu Jane ve ajan Kurt beklemedikleri gizemli olaylarla karşılaşarak çözmeye çalışacaklardır.

Dizinin başrollerinde Sullivan Stapleton(Kurt Weller) , Jaimie Alexander(Jane Doe) , Ashley Johnson(Patterson) , Marianne Jean-Baptieste(Bethany Mayfair) yer almaktadır.

Blindspot

Blindspot Bölümler

İzledikleri
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)